Ankara-evden-eve-nakliye

Ankara Evden Eve Nakliyat

Diğer Hizmetler

Yapılacak işlerin önemli derecede hassasiyet gerektirdiği sektörlerin başında gelen evden eve nakliyat sektörü, güven ve toplum görgü kurallarının da önde tutulması gereken meslek gruplarından birisidir. Bugüne kadar yüzlerce Ankara evden eve nakliyat işini uzman kadrosuyla sorunsuz bir şekilde tamamlamış olan Ayyıldız nakliyat, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Ankara nakliyat işlerinizde oldukça kapsamlı hizmetlere en uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz firmamızın, sunmuş olduğu hizmetlerden bazılarını aşağıda sizlerle paylaştık.

Sigortalı Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Müşteri memnuniyetini gözeterek verdiğimiz hizmetlerden birisi olan sigortalı Ankara evden eve taşımacılık hizmetiyle, eşyalarınızın sigorta güvencesi altında taşınmasına imkân vermekteyiz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak verdiğimiz sigorta hizmeti sayesinde, eşyalarınız değerinden sigortalanarak taşınmaktadır. Bu kapsamda firmamızdan kaynaklı nedenlerle eşyaların hasar görmesi halinde, sigorta şirketi tarafından zararınızın karşılanmasını sağlamaktayız.

Bugüne kadar müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetlerde herhangi bir sorun yaşamamış olmanın gururunu yaşasak da, profesyonel bir firma olmanın gereğini yaparak tüm olası riskleri düşünerek bu hizmeti sunmaktayız.

De montaj ve Montaj Hizmeti

Ankara evden eve nakliyat işleriniz için ücretsiz sunduğumuz hizmetler arasında bulunan de montaj ve montaj, uzman çalışanlarımız tarafından sağlanan bir hizmettir. Tamamen amacına uygun profesyonel el aletleri ile verdiğimiz bu hizmet, amatör müdahaleler ve amacı dışında el aletlerinin kullanımı sonrasında eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmektedir.

Eski yerinizde bulunan sabit eşyalarınız sökülerek, yeni yerlerine montaj edilmesini kapsayan bu hizmetle, Ankara evden eve nakliyat sürecinde müşterilerimizin üzerindeki iş yükünü hafifleterek, stressiz bir nakliye sürecinin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız sadece şehir içi nakliye işlerinizde değil, aynı zamanda tüm şehirler arası nakliye işlerinde de hizmet sağlamaktadır. Şehirler arası taşımacılık işlerinizde, yine ücretsiz nakliye sigortası güvencesiyle Türkiye’nin dilediğiniz yerine taşınmaktadır.

Tüm Ankara şehirler arası evden eve nakliyat işlerinizde hizmet alabileceğiniz Ayyıldız Nakliyat, aynı zamanda parça eşya nakliyatı gibi farklı alanlarda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Kurumsal Ankara Nakliyat Hizmeti

Bireysel müşterilerimize hizmet sunmanın yanı sıra, tüm kamu ve özel sektör kuruluşlarına da nakliye işlerinde çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.

Kurumsal firmalara komple eşya taşımacılığı hizmetinin dışında; parça eşya taşımacılığı, değerli evrak taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, kasa ve değerli eşya taşımacılığı gibi nakliyatı yapılabilecek tüm alanlarda, profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Tamamen alanında uzmanlaşmış bir kadro ile sizlerin en önemli çözüm ortaklarından birisi olabilecek nitelikleri taşıyan Ayyıldız nakliyat, kurumsal taşımacılık işlerinizde de sigorta güvencesi kapsamında hizmet sağlamaktadır.

Sizde Ankara evden eve nakliyat ya da kurumsal işleriniz için profesyonel ve ekonomik koşullarda hizmet sunan bir firma arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçerek memnun müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir